Вівторок, 20.08.2019, 08:15Вітаю Вас Гість | RSS
 Будимлянський НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Психолог НВК


    

В рамках місячника правового виховання в навчальному закладі було проведено анкетування учнів з 6 по 9 клас «Моя правова обізнаність»

Всього в опитуванні взяло участь 43 учні школи. Віком від 11 років до 14 років.

Які з перелічених можливих причин спонукають молодь до скоєння протиправних дій?

На питання Ви в закладі освіти достатньо інформації про, були такі результати:

Питання щодо рівня профілактичної інформації та знань, який подається в навчальному закладі, що відповідає потребам учнів має такі показники:

Питання 7 включало в себе оберіть осіб, які надали Вам необхідні для життя правові знання:

Питання 8 потрібно висловити свою думку щодо ставлення

9 питання як на Вашу думку, чи призведуть перераховані нижче вчинки до кримінальної відповідальності:

10 питання визначте, які з наведених дій призведуть до зниження кількості правопорушень і злочинців, що скоюються:

11 питання потрібно було відзначити заходи, які проводяться в навчальному закладі, що сприяють формуванню правової обізнаності:

12 питання як би Ви визначили рівень Вашої обізнаності (правової)

13 питання включало написати побажання що потрібно проводити в закладі щоб рівень знань покращити?З числа опитатих учнів лише 2 учні написали що потрібно запровадити гуртки з правової обізнаності.Питання прав і свобод людини на сьогодні є найважливішою проблемою внутрішньої та зовнішньої політики всіх держав світової спільноти. Саме стан справ у сфері забезпечення прав і свобод, їх практичної реалізації є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави й суспільства в цілому.Кожна людина має громадянські (особисті) й політичні права, свободи, а також економічні, соціальні, екологічні та культурні права. Такі права є загальними та рівними для всіх. Без дотримання цих прав неможливе нормальне існування та розвиток людини в суспільстві.Права громадян закріплені в нашому Основному Законі – Конституції України. Вона увібрала фундаментальні положення Декларації, зокрема щодо верховенства прав людини, рівності й непорушності її прав, права людини на свободу та особисту недоторканність, на достатній рівень життя тощо.Нажаль українське суспільство є поки що далеким від реального втілення ідеалів Декларації. Значна кількість громадян України до цього часу не забезпечена мінімальними правами, передбаченими цим документом. Адже кожна людина має право на життя, особисту недоторканність, рівність перед законом, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні людини та її сім’ї умови існування, захист від безробіття, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте й сімейне життя, недоторканність житла, свободу думки, совісті та релігії, справедливий і неупереджений суд.Потрібні чималі зміни не тільки в законодавстві та його реальному виконанні, а й у самому усвідомленні громадян шляхів захисту своїх прав та інтересів.Одним із чинників, що породжують неспроможність ефективного засобу захисту прав людини є несформованість громадянського суспільства, низький рівень правової обізнаності громадян, особливо жителів сіл та селищ. Громадяни здебільшого не володіють знаннями реального захисту своїх прав.

 

 

На питання наскільки актуальна проблема правопорушень у Вашому навчальному закладіВ жовтні місяці було проведено опитування щодо визначення схильності до суїцидальної поведінки.

Опитування проводилося на основі запропонованої методики М.Горської «Методика схильності до суїцидальної поведінки». Мета опитування полягала в тому, щоб виявити схильністьдо суїцидальної поведінки.

1 шкала - шкала тривожності визначає рівень здатності індивіда до відчуття тривоги;

2 шкала – шкала фрустрації – виявляє ступінь розчарування, яке виникає через реальні або уявні перешкоди, що заважають досягненню мети;

3 шкала - шкала агресії – виявляє підвищену психологічну активність, прагнення до лідерства через застосування сили до інших людей;

4 шкала – шкала ригідності-ускладнення у зміні визначеної суб’єктом діяльності за умов, що така перебудова справді потрібна.

В нашому освітньому закладі участь в опитуванні взяли учні 8-9 класів, в кількості 19 дітей.

За результатами обстеження ми маємо такі результати:

 

 

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА СЕРЕД ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.

Насильство в сім’ї порушує велику кількість міжнародно визнаних прав людини: права не бути об’єктом знущань чи жорстокого нелюдського або принизливого поводження, права на життя і фізичну недоторканість, права на однаковий захист з боку закону і свободу від дискримінації за ознакою статі та інших.Більш того, домашнє насильство є однією з головних причин появи безпритульних, наркоманів, алкоголіків, веде до зростання кількості непрацездатних.Все сказане вище приводить нас до незаперечного висновку: Мета проведення анкетування в школі: спрямована на протидію насильству в умовах навчального закладу, надання роз’яснення стосовно насильства. Підготовлений буклет: «Стоп! Насильству», в якому викладено коротка інформація. Боротьба з насильством в сім'ї - справа всього суспільства. Якщо Ви потерпаєте від насильства зі сторони членів сім’ї, якщо Вас кривдять чи принижують, не соромтесь, шукайте допомоги!!!Сім’я повинна бути безпечною територією, де можна почувати себе комфортно і затишно, де панує любов і злагода, де можна знайти захист від небезпек навколишнього світу. Але життя доводить, що реальна ситуація в сім’ї може бути дуже далекою від цієї ідилічної картини. Сім’я може бути і місцем, де розігруються невидимі, а іноді й видимі для оточуючих людські трагедії, місцем, де панує найжорстокіше насильство.Домашнє насильство дуже поширене – але ніколи не буває виправданим. Щоб не говорив ваш партнер, Ви ні в чому не винні. Ніхто не заслуговує на те, щоб бути побитим, і ніхто не повинен жити у страсі.Пам'ятайте:насильство ніколи не виправдане! Стати жертвою насильства може будь-яка людина, незалежно від її віку, освіти, матеріального достатку.                                                                                                              Робота учнів школи над анкетуванням.

Сьогодні ВІЛ/СНІД є невиліковною хворобою.
Розповсюдження ВІЛ-інфекції можна зупинити у випадку, якщо люди обізнані про хворобу.

 

І. Вірус передається:
1) статевим шляхом - під час незахищеного (без використання презервативу) статевого акту;

2) через кров - при використанні нестерильних голок, шприців, переливання крові;

3) від ВІЛ-інфікованої матері до дитини під час вагітності, при пологах та грудному вигодовуванні

ІІ. Як правило, час коли ВІЛ-інфекція розвивається у СНІД може тривати роками.

ІІІ. ВІЛ-інфіковані люди мають вірус протягом усього життя і можуть інфікувати інших.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz